Mr. B.F. (Berend) Keulen

Dit is een afdruk van een pagina op Rechtspraak.nl. Kijk voor de meest actuele informatie op Rechtspraak.nl (http://www.rechtspraak.nl). Deze pagina is geprint op 01-01-1970.

Skip Navigation LinksOver de Hoge Raad > Parket > Mr. B.F. (Berend) Keulen

Loopbaan

- 1986-1997. Wetenschappelijk assistent, later universitair docent bij de vakgroep strafrecht en criminologie van de RUG
- 1997-2005. Wetgevingsjurist, later raadadviseur bij de Directie Wetgeving van het Ministerie van Justitie
- 2005-2017. Hoogleraar straf(proces)recht RUG

- 08-09-1998 t/m 31-12-2001 Rechter-plaatsvervanger, Rechtbank Utrecht.
- 08-07-1994 t/m 15-04-2004 Rechter-plaatsvervanger Instantie: Rechtbank Leeuwarden.
- 01-01-2002 t/m 19-11-2006 Raadsheer-plaatsvervanger, Gerechtshof ’s-Gravenhage.
- 20-11-2006 t/m 31-12-2012 Raadsheer-plaatsvervanger, Gerechtshof Leeuwarden.
- 01-01-2013 t/m 30-09-2017 Raadsheer-plaatsvervanger, Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.
per 01-10-2017 Advocaat-Generaal bij de Hoge Raad.