Laden...

Inhoudelijke behandeling strafzaak 32-jarige man verdacht van poging tot moord en bedreiging

Dit is een afdruk van een pagina op Rechtspraak.nl. Kijk voor de meest actuele informatie op Rechtspraak.nl (http://www.rechtspraak.nl). Deze pagina is geprint op 01-01-1970.

Skip Navigation LinksRechtbank Den Haag > Nieuws > Inhoudelijke behandeling strafzaak 32-jarige man verdacht van poging tot moord en bedreiging
Den Haag, 12 juni 2019

Op vrijdag 21 juni en maandag 24 juni 2019 is de inhoudelijke behandeling van de strafzaak tegen een 32-jarige man uit Den Haag. Hij wordt verdacht van bedreiging en poging tot moord met terroristisch oogmerk. De man zou op 5 mei 2018 drie mensen meerdere keren met een mes hebben gestoken vlakbij de Haagse Hogeschool. De zittingen vinden beide dagen plaats om 10:00 uur op het Justitieel Complex Schiphol (JCS), Duizendbladweg 100 in Badhoevedorp.

Planning

Op vrijdag 21 juni worden de feiten, de persoonlijke omstandigheden en de vorderingen benadeelde partijen besproken. Ook is er dan ruime voor het spreekrecht van de slachtoffers. Het requisitoir, pleidooi, repliek en dupliek en het laatste woord van de verdachte komen op maandag 24 juni aan de orde.

Informatie voor publiek

Neem een geldig legitimatiebewijs mee. Om binnen te komen, kunt u gebruik maken van ingang 3. Op de publiekstribune is beperkt ruimte en de rechtbank laat publiek toe op volgorde van binnenkomst. Als de zaal vol is, wordt de toegang geweigerd.

Informatie voor media

U kunt gebruik maken van de persfaciliteiten door u van tevoren aan te melden bij de afdeling voorlichting van de rechtbank Den Haag. U kunt dat doen tot uiterlijk woensdag 19 juni om 15:00 uur per mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl. Geef daarbij duidelijk aan op welke dag(en) u aanwezig wil zijn.
Neem een geldig legitimatiebewijs en een perskaart mee. Om binnen te komen, kunt u gebruik maken van ingang 3. Afhankelijk van het aantal aanwezigen krijgt u een plek in de zittingszaal op de begane grond of op de publieke tribune op de 1e verdieping. Daarnaast is een perskamer met live videoverbinding beschikbaar

Audiovisuele opnames

Voor het maken van audiovisuele opnames geldt een poolregeling. Dat betekent dat in beginsel één medium toestemming krijgt om in de zittingszaal opnames te maken. Voor het gebruik hiervan maken de overige media afspraken met hen.

Vervoer en parkeren

Bussen van lijn 185 rijden ieder kwartier vanaf Schiphol Plaza rechtstreeks naar het JCS en vice versa. De bus stopt direct voor de hoofdingang van het JCS. De reistijd van Schiphol Plaza naar het JCS bedraagt circa vijf minuten.

Er is een beperkte parkeermogelijkheid. U kunt tegen betaling (€ 2,50 per uur, uitsluitend PIN betalingen mogelijk) parkeren op het bezoekersgedeelte van het JCS-parkeerterrein. In de nabijheid van het JCS zijn geen verdere parkeervoorzieningen aanwezig

Uitspraken