Bij een woningoverval in Ooij werd door 3 van de mannen een bewoner in zijn woning vastgebonden met tape en op zijn been geslagen met een breekijzer. De mannen namen 2 portemonnees met inhoud mee. In Ammerzoden drongen 4 van de mannen de slaapkamer van een gastenverblijf binnen waar een stel net in bed lag. Onder bedreiging met geweld werden diverse goederen en een geldbedrag meegenomen.
Bij een woningoverval in Nijmegen werd door 3 van de mannen een ouder echtpaar in een kamer in hun woning opgesloten en hulpeloos achtergelaten. Het echtpaar kon pas later die nacht worden bevrijd nadat een voorbijganger werd gealarmeerd door lichtsignalen en een briefje met ‘help’ zag. Uit de woning werden onder andere een kluis en pinpassen gestolen. Met een van de pinpassen namen de mannen later geld op.
Verder pleegden de mannen een inbraak bij Scouting in Wijchen waar een toegangsdeur en kastdeuren werden beschadigd en ze diverse goederen wegnamen. Ook braken zij in bij een café op de Waalkade in Nijmegen en een café op de Grote Markt in Nijmegen. De inbraak op de Grote Markt bleef bij een poging, er werd niets buit gemaakt.