Agenda Ondernemingskamer 8 september 2026
Amsterdam|
- 09:30 uur: het verzoek van een certificaathouder (advocaten: mr. E.A. Buziau en mr. A.R. Pagano Mirani) tot uittreding als certificaathouder van Greenshoot Management Holdco B.V. (advocaten: mr. B. Kemp, mr. M.J. Bosselaar, mr. K. van Middelaar en mr. L.M.J. Hilverberg) en tot het treffen van een Een voorlopige beslissing in spoedeisende zaken die gezien kan worden als tijdelijke regeling tot de eindbeslissing er is..
- 13:00 uur: het verzoek van Hop Investments B.V. (Raadsman of raadsvrouw in juridische aangelegenheden. Een advocaat is lid van de Nederlandse Orde van Advocaten.: mr. R.N. de Jong) tot het bevelen van een onderzoek naar het beleid en de gang van zaken van Trainn Group B.V. (advocaat: mr. H. Brat) en tot het treffen van bepaalde onmiddellijke voorzieningen.
De Ondernemingskamer zal – onder voorbehoud van wijzigingen – als volgt zijn samengesteld: mr. C.C. Meijer, voorzitter, mr. E. Loesberg en mr. G.P. Oosterhoff, raadsheren, en mr. D.E.M. Aleman MBA en prof. dr. mr. S. ten Have, raden.
De terechtzittingen van de Ondernemingskamer zijn in beginsel openbaar en vinden plaats in één van de zittingzalen van het Een gebouw waar rechtbanken en gerechtelijke instanties hun zittingen houden. aan het IJdok 20 te Amsterdam. Voor de meest actuele stand van zaken van de te behandelen zaken verzoek ik u contact op te nemen met de griffie van de Ondernemingskamer via ondernemingskamer@rechtspraak.nl- U verlaat Rechtspraak.nl.