Gevangenisstraffen wegens valsheid in geschrifte en faillissementsfraude

Ook voor de echtgenote en de zoon gevangenisstraffen
De echtgenote van de bestuurder is veroordeeld tot een gevangenisstraf van achttien maanden. Zij heeft samen met de bestuurder vermogen uit Eurocommerce en het privévermogen weggesluisd. Zo werd de echtelijke woning in het zicht van het faillissement van de bestuurder voor het bedrag van één euro verkocht aan een stichting.
De zoon van de bestuurder is eveneens veroordeeld voor faillissementsfraude en schuldwitwassen. Hij was betrokken bij de verkoop van de renstal van Eurocommerce voor een veel te laag bedrag. Hij is eveneens veroordeeld tot een gevangenisstraf van achttien maanden.
Zaak dochter aangehouden
De zaak van de dochter wordt aangehouden. Tijdens de behandeling kwam het tot een breuk met haar raadsvrouwVrouwelijke advocaat. en zij krijgt de gelegenheid een nieuwe advocaat te zoeken.