Laden...

Agenda Ondernemingskamer 4 november 2025

Dit is een afdruk van een pagina op Rechtspraak.nl. Kijk voor de meest actuele informatie op Rechtspraak.nl (http://www.rechtspraak.nl). Deze pagina is geprint op 01-01-1970.

Skip Navigation LinksGerechtshof Amsterdam > Nieuws > Agenda Ondernemingskamer 4 november 2025
Amsterdam, 29 oktober 2025


Op dinsdag 4 november 2025 worden ter terechtzitting van de Ondernemingskamer – onder voorbehoud van wijzigingen – de volgende zaken behandeld.

  • 09:30 uur: het verzoek van een aandeelhouder (advocaten: mr. D.V.H. Holtus en mr. P. van Boxtel) tot het bevelen van een onderzoek naar het beleid en de gang van zaken van UNI-VERSE B.V. en tot het treffen van bepaalde onmiddellijke voorzieningen.

De Ondernemingskamer zal – onder voorbehoud van wijzigingen – als volgt zijn samengesteld: mr. W.A.H. Melissen, voorzitter, mr. E. Loesberg en mr. M.P. Nieuwe Weme, raadsheren, en drs. M.A. Scheltema en mr. D.E.M. Aleman MBA, raden.

  • 13.00 uur: het verzoek van Yankong Stainless SDN BHD (advocaten: mr. J.A.M. Gijsbers en mr. L. Wijers-de Visser) tot het bevelen van Beltek Holding B.V. (advocaten: mr. A. Ourhris en mr. S. Hossaini) om de door Yankong Stainless SDN BHD gehouden aandelen in Adinox Stainless B.V. over te nemen, tot het treffen van bepaalde voorlopige voorzieningen en tot het beslissen op samenhangende vorderingen.

De Ondernemingskamer zal – onder voorbehoud van wijzigingen – als volgt zijn samengesteld: mr. E. Loesberg, voorzitter, mr. A.P. Wessels en mr. M.M. Kruithof, raadsheren, en drs. M.A. Scheltema en mr. D.E.M. Aleman MBA, raden.

De terechtzittingen van de Ondernemingskamer zijn in beginsel openbaar en vinden plaats in één van de zittingzalen van het Paleis van Justitie aan het IJdok 20 te Amsterdam. Voor de meest actuele stand van zaken van de te behandelen zaken verzoek ik u contact op te nemen met de griffie van de Ondernemingskamer via ondernemingskamer@rechtspraak.nl.

Uitspraken