- 09:30 uur: het gecombineerde verzoek van Fuzzy Logic Holding B.V. c.s. (advocaten: mr. S.W. Holterman en mr. J.S. Ligthart) (i) tot het bevelen van een onderzoek naar het beleid en de gang van zaken van Crossing Borders Development B.V. (advocaten: mr. M.W. Renzen en mr. A. Sintniklaas) en tot het treffen van bepaalde onmiddellijke voorzieningen, en (ii) tot het bevelen van Van Houwelingen Vastgoed B.V. c.s. (advocaten: mr. M.W. Renzen en mr. A. Sintniklaas) om de door Fuzzy Logic Holding B.V. c.s. gehouden aandelen in Crossing Borders Development B.V. en Crossing Borders Building Solutions B.V. over te nemen.
- 13.00 uur: het verzoek van Ursem Holding B.V. (advocaten: mr. A.J.W. van Elk en mr. S.J. Hoogeveen) tot het bevelen van Palau Holding B.V. c.s. (advocaat: mr. P.J. de Groen) om de door Ursem Holding B.V. gehouden aandelen in Flowex B.V. over te nemen.
- 15:30 uur: het verzoek van Vy Valent B.V. (advocaatn: mr. L.Z. Bosman) tot het bevelen van Landjuweel B.V. (advocaat: mr. W.M. Smelt en mr. L.M. Veth) om de door Vy Valent B.V. gehouden aandelen in DK Almere B.V. over te nemen.
De Ondernemingskamer zal – onder voorbehoud van wijzigingen – als volgt zijn samengesteld: mr. A.W.H. Vink, voorzitter, mr. W.A.H. Melissen en mr. J.M. de Jongh, raadsheren, en prof. drs. E. Eeftink en drs. V.G. Moolenaar, raden.
De terechtzittingen van de Ondernemingskamer zijn in beginsel openbaar en vinden plaats in één van de zittingzalen van het Paleis van Justitie aan het IJdok 20 te Amsterdam. Voor de meest actuele stand van zaken van de te behandelen zaken verzoek ik u contact op te nemen met de griffie van de Ondernemingskamer via ondernemingskamer@rechtspraak.nl.