De behandeling van de zaak is openbaar. Belangstellenden kunnen de zitting dan ook bijwonen. De ruimte op de publieke tribune in de Bunker is echter zeer beperkt en journalisten hebben voorrang op het overige publiek. Er is dan ook geen garantie dat u naar binnen kunt.
Daarom wordt er voor het publiek een videozaal opengesteld in de rechtbank aan de Parnassusweg in Amsterdam. Hier is de zitting live te volgen. Het is niet nodig om u vooraf aan te melden. Wel moet u een geldig legitimatiebewijs bij u hebben. De zaal gaat kort voor de start van de zitting om 13:30 uur open voor publiek. De rechtbank is gevestigd aan de Parnassusweg 220, de hoofdingang ligt aan de Fred. Roeskestraat.
Voor publiek is het in zowel de Bunker als in de gehele rechtbank aan de Parnassusweg verboden om foto’s, video’s en geluidsopnames te maken. In de videozaal in de rechtbank aan de Parnassusweg mogen mobiele telefoons en andere (draagbare) communicatiemiddelen niet ingeschakeld zijn. In de Bunker mag publiek überhaupt geen telefoon, laptop of andere communicatiemiddelen mee naar binnen nemen. Er zijn geen kluisjes beschikbaar om spullen in op te bergen.