Amsterdam|

Agenda Ondernemingskamer 26 maart 2026

Op donderdag 26 maart 2026 worden ter terechtzitting van de Ondernemingskamer – onder voorbehoud van wijzigingen – de volgende zaken behandeld.
  • 09:30 uur:  het verzoek van MBarca B.V. (advocaten: mr. J.W.P. Tulfer en mr. Ph. W. Schreurs) tot het bevelen van een onderzoek naar het beleid en de gang van zaken van Tarket M Wall Holding B.V., tot het treffen van bepaalde onmiddellijke voorzieningen en tot uitstoting van Luxemburg Tarkett GDL SA (advocaten: mr. G.A. Smit, mr. B. Elion en mr. C.J. Ebskamp) als aandeelhouder van Tarket M Wall Holding B.V.
     
  • 13:00 uur: het verzoek van Hestia in de Buurt B.V. (advocaten: mr. S.H.M. Zuidervliet en mr. J-J. H. Budé) tot het bevelen van een onderzoek naar het beleid en de gang van zaken van Buurtwonen Holding B.V. c.s. (advocaatRaadsman of raadsvrouw in juridische aangelegenheden. Een advocaat is lid van de Nederlandse Orde van Advocaten.: mr. A.J. van der Duijn Schouten), tot uittreding van Hestia in de Buurt B.V. als aandeelhouder van Buurtwonen Holding B.V., tot het treffen van een voorlopige voorzieningEen voorlopige beslissing in spoedeisende zaken die gezien kan worden als tijdelijke regeling tot de eindbeslissing er is. en tot beslissing op samenhangende vorderingen.
     
  • 15:30 uur: het verzoek van de tijdelijke ondernemingsraad van de Dienst Identificatie en Screening Asielzoekers, onderdeel van het Ministerie van JustitieVerzamelnaam voor functies die zich binnen de overheid bezighouden met de handhaving van het recht. en Veiligheid, (advocaten: mr. M.C.J. van den Brekel en mr. E.L. Eijkelenboom) om te verklaren dat de Dienst Identificatie en Screening Asielzoekers (advocaat: mr. F.E. de Bruin) bij afweging van de betrokken belangen niet in redelijkheid tot het bestreden besluit heeft kunnen komen en tot het treffen van bepaalde voorzieningen.

De Ondernemingskamer zal – onder voorbehoud van wijzigingen – als volgt zijn samengesteld: mr. E. Loesberg, voorzitter, mr. W.A.H. Melissen en mr. A.P. Wessels, raadsheren, en drs. P.G. Boumeester en prof. dr. mr. S. ten Have, raden.

De terechtzittingen van de Ondernemingskamer zijn in beginsel openbaar en vinden plaats in één van de zittingzalen van het Paleis van JustitieEen gebouw waar rechtbanken en gerechtelijke instanties hun zittingen houden. aan het IJdok 20 te Amsterdam. Voor de meest actuele stand van zaken van de te behandelen zaken verzoek ik u contact op te nemen met de griffie van de Ondernemingskamer via ondernemingskamer@rechtspraak.nl- U verlaat Rechtspraak.nl.