Beslissingen onderzoekswensen en vervolg strafzaak Marengo
Naar aanleiding van de recent door het Openbaar MinisterieValt onder het ministerie van Justitie. Geeft leiding aan het opsporingsonderzoek van de politie en vervolgt de verdachten. gevoegde stukken heeft de rechtbank vandaag besloten deze nieuwe stukken in eerste aanleg niet te gebruiken als bewijsmiddel. De stukken worden enkel in ontlastende zin meegewogen in het vonnis.
De rechtbankRechtsprekend orgaan dat in eerste aanleg oordeelt over zaken zoals echtscheidingen, misdrijven, geldvorderingen, en de meeste bestuursrechtelijke geschillen. Ook wordt met het begrip rechtbank het gebouw aangeduid waarin de rechtbank zetelt. heeft de onderzoekswensen van de verdediging als het gaat om hervertaling van de Marokkaanse uitvoeringsstukken, de verzoeken tot het horen van getuigen, het verrichten van onderzoek naar schrijfstijl en verzoeken met betrekking tot de ontsleuteling van de PGP-berichten afgewezen.
Uitspraakdatum
Gelet op de beslissingen ziet de rechtbank geen aanleiding om de sluitingszitting op 14 februari en de vonnisdatum van 27 februari 2024 uit te stellen.
Meer informatie
Lees meer over de zaak op www.rechtspraak.nl/marengo of neem contact op met de afdeling Communicatie van de rechtbank Amsterdam via mail.